Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

İki Motorlu Hasta Yatağı

Hasta yatağı felçli hastalar için üretimi yapılan ve kullanımı ülkemizde oldukça artan bir yatak çeşididir. Hasta yatakları hastanelerde, huzurevlerinde, bakımevlerinde kullanılan bir ürünken son yıllarda artık evlerde de kullanılmaya başlayan bir ürün olmuştur.  Evlerde kullanılmaya başlanma sebebi olarak hastanın hastane ortamından kurtarılarak evde rahat bir ortamda tedavisini devam ettirmektedir. Hastanelerde kullanılan yatakların aynısını artık evinizde de kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Elektrikle çalışan bu yataklar sayesinde hastanız oldukça konforlu bir yatakta tedavisini sürdürür. Hasta karyolasının hastanın tedavisine iyi geldiği de saptanmıştır. Bu nedenle felçli bir hastanız var ise bu ürünü kullanmanız hem onun sağlığı hem de onun morali için gereklidir.

Hasta yatağı elektrikli motoru ve bu motoru kumandayla hareket ettirmek sonucu çalışan bir üründür. İlk zamanlarda manuel olarak üretilen hasta yatakları bu ürünün hasta için zor olmasından dolayı elektrikli olarak üretilmeye başlanmıştır. Elektrikli üretim sonucu hasta bile kumanda sayesinde kimseye ihtiyacı olmadan yatağını hareket ettirebilecektir. Hasta için oldukça pratik olan bu ürün felçli hastası olan vatandaşlarımızın artık sıklıkla kullandığı bir ürün haline gelmiştir. Fiyat olarak da normal yataklara göre daha uygun olan bu ürünümüzü herkesin alabileceği fiyatlara satışını yapmaktayız. Evde yer kaplamadan kolayca kullanabileceğiniz bu ürünü Türkiye’nin her yerinden satın alabilirsiniz. Üç adet modeli bulunan bu ürünümüzün modellerinden en ekonomik olarak iki motorlu modelimizi size anlatmak isteriz.

İki Motorlu Hasta Yatağının Özellikleri

Hasta yatağının iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu olmak üzere üç çeşit modeli bulunmaktadır. İki motorlu modelimiz de dual motor bulunmaktadır. Bu motor sayesinde hasta yatağının baş ve ayak kısmı hareket etmektedir. En ekonomik modelimiz bu yatağım fiyat olarak bin Türk lirasından başlamaktadır. Yan korkulukları plastik ahşap ya da demir olan bu modelimiz iki yıl garantili olarak size sunulmaktadır. Ekonomik ve kaliteli yatak tercih etmek istiyorsanız iki motorlu hasta yatağını tercih edebilirsiniz. Emek sağlık olarak on yılı aşkın süredir iki motorlu hasta yatağı imalatı ve satışı yapmaktayız. Uygun fiyatlarla hasta yatağı satın almak için bizi tercih edebilirsiniz.
 İki motorlu hasta yatağı

  
1047 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın