Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Ekonomik Fiyatlarla Hasta Yatağı

Hasta yatağı kullanımı oldukça artmış bir üründür. Kullanımının artması sayesinde hasta yatakları sektörüne giren firma sayısı da artışa geçmiştir. Bu sektörde satıcının çok olması hasta karyolası sektöründe rekabeti oldukça arttırmıştır. Rekabetin artması vatandaşlarımız için oldukça iyi olmuştur. Çünkü rekabetin olmadığı tekelin çok olduğu yerde fiyatlar yüksek olacaktır. Hasta yatağı sektöründe ilk zamanlar tekelcilik çok olduğu için fiyatlar oldukça yüksek seyretmekteydi. Son zamanlarda ise rekabetin artması sonucu fiyatı makul seviyelere inmiştir. Vatandaşlarımız artık bütçelerini çok fazla zorlamadan hastaları için hasta yatakları alabilecek duruma gelmiştir. Hasta yataklarına talep çok olması sonucu hem bu sektörde iş yapan firmalar hem de hastalar mutlu bir konuma gelmiştir.

Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rekabetin artması sonucu fiyatların düşmesi iyi bir durumken kötü tarafları da bulunmaktadır. Bazı kötü niyetli firmalar kalitesiz ürün üreterek fiyatlarda indirime gitmektedir. Bazı vatandaşlarımız ucuz diye bu kalitesiz yatakları hastaları için satın almaktadır. Kalitesiz bir hasta yatağı hastanız için oldukça tehlikeli bir durum olabilmektedir. Ürün ucuz diye kalitesine bakmadan almamak gerekir. Bazı firmalar ikinci el yatakları sıfır diye sizi uygun fiyatlarla satabilmektedir. Bu nedenle ürün alırken aldığınız firmayı iyi kontrol etmeniz gerekir. Hasta yatağı ülkemizde yükselen bir sektör olduğu için birçok firma bu alana girmektedir. Her firma iyi niyetli olmamaktadır. Fiyatı ucuzlatarak size kalitesiz ve sağlıksız ürün satabilmektedirler.

Emek sağlık olarak bu sektörde faaliyet gösteren ilk firmalardan biri olarak hem kaliteli hem de ekonomik hasta yatakları satışı yapmaktayız. Ürünlerimi tamamı garantili olup herhangi bir sorun olduğunda ücretsiz bakım hizmetimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz kalitesini ve üretimi sürecinigörmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Hafta içi hergün siz değerli müşterilerimize kapımız hep açıktır. Ülkemizin her yerine ekonomik fiyatlarla hasta yatağı satışı yapmaktayız.
Ekonomik ve Kaliteli Hasta Yatağı

  
634 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın