Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
İyileşme Sürecinde Dostunuz Emek Sağlık Hasta Yatakları

    Emek sağlık olarak 2005 yılından bu yana hasta yatağı imalatı yapmaktayız. Sektörde öncü bir firma olan Emek sağlık kaliteli ve güvenilir hasta yatağı üretimini misyon edinmiştir. Emek sağlık olarak hasta yatağı üretimine oldukça önem vermekteyiz. Çünkü hasta yatağı, yatağa bağlı ya da kısa süreli  yatmak zorunda olan  insanlar için üretilmiştir. Bu sebeple hasta yatakları üretilirken temizliğe ve kaliteye önem verilmelidir. 

     Emek sağlık olarak piyasa da bulunan tüm hasta yatağı çeşitlerinin üretimini yapmaktayız. Hasta yatağı elektrikli, kumandalı, fonksiyonlu bir motor ile çalışmaktadır. Bu motor hasta yatağının hareket etmesini sağlar. Hasta yatağı ayrıca yan korkuluklardan, başlıklardan ve tekerlekten oluşmaktadır. Hasta karyolasının motoru ithaldir. Diğer parçalarını emek sağlık olarak biz üretmekteyiz.  Hasta karyolasının birçok modeli bulunmaktadır. Bu model çeşitleri motor sayısına, yan korkuluk ya da başlık modeline göre değişiklik göstermektedir.

      Hasta yataklarının motorları iki motorlu, üç motorlu ya da dört motorlu olabilir. Bu motor çeşitlerinin farkı kısaca şöyledir. İki motorlu hasta yatağı iki motoru sayesinde baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Bu hareket sayesinde hasta rahat etmektedir. Üç motorlu hasta yatağı ise üç motoruyla beraber baş ve ayak kısmının hareket etmesinin yanı sıra yukarı aşağı hareketi yapmaktadır. Bu sayede hasta temel ihtiyaçlarını giderebilir. Dört motorlu hasta yatağının diğer hasta yataklarından farkı ise dördüncü motoruyla beraber eğim özelliğine sahip olmasıdır. En konforlu hasta yatağıdır.

       Hasta yataklarının özel olarak üretilen birkaç modeli de bulunur. Bu modeller lazımlıklı hasta yatakları ve ev tipi ahşap hasta yataklarıdır. Lazımlık hasta yatağı tuvalet ihtiyacını karşılayamayan hastalar için özel ürettiğimiz bir yatak türüdür. Bu hasta yatağında yatakta bulunan özel bölme sayesinde hasta tuvalet ihtiyacını rahatça karşılamaktadır. Bu hasta yatağı da iki motorlu hasta yatağının tüm özelliklerini karşılamaktadır. Ev tipi ahşap hasta yatağı ise tamamen ahşaptan oluşan ve ev içi oldukça ideal olan bir yatak türümüzdür. Yan korkuluklar ve başlıklar ahşaptır. Bu hasta yatağı da iki motor ile çalışmaktadır.

    Hasta yataklarının yan korkulukları demir, plastik, alüminyum olabilir. Başlıkları ise plastik ya da demir olabilir. Tüm bu hasta yataklarını emek sağlık olarak 2005 yılından bu yana üretmekteyiz. Mağazamızı ve fabrikamızı ziyaret edip ürünlerimizi görebilirsiniz.
 Hasta yatağı

 

  
764 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın