Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı hasta yatağı ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatakları hastalar için özel üretilen bir yatak türüdür. Bu yataklar sayesinde hasta güvenli ve konforlu bir şekilde yatağında yatmaktadır. Emek sağlık olarak 2005 yılından bu yana hasta karyolasında üretiminde öncü bir firmayız. Hasta karyolası hastalar için üretiliyor. Bu sebeple hasta yataklarının üretim sürecinde titiz olunmalı ve kaliteye özen gösterilmelidir. Hasta yatakları elektrikli motor ile çalışmaktadır. Bu motor ile hasta yatakları hareket etmektedir. Bu özellikte hasta yataklarını diğer yataklardan ayırmaktadır. Hasta yataklarının yan korkulukları ve başlıkları bulunur. Bu yan korkuluklar ve başlıklar hastanın güvenliğini sağlar. Bu yan korkuluklar başlıklar ve elektrikli motorlar Çin halk cumhuriyetinden ithaldir. Hasta yataklarının diğer malzemelerini ise biz kendimiz fabrikamızda üretmekteyiz. Hasta yatakları çeşitlerimiz şunlardır.
 İki motorlu hasta yatağı: Bu hasta yatağının iki adet motoru bulunmaktadır. Bu motorlar hasta yatağının baş ve ayak kısmını hareket ettirir. Yan korkuluklar ve başlıklar demir alüminyum ya da plastikten olabilir. Yüz yirmi kilogram taşıma kapasitesi vardır. En ekonomik hasta yatağı modelidir.

Ev tipi ahşap hasta yatağı: Bu hasta yatağı  tamamen ahşap olması sebebiyle ev için en uygun hasta yatağı modellerinden biridir. Kumandalı elektrikli iki motora sahiptir. Yan korkulukları ve başlıkları bizim tarafımızdan üretilmektedir. Yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.

Lazımlıklı hasta karyolası: Bu hasta yatağı tuvalet ihtiyacını karşılayamayan hastalar için idealdir. Bu hasta yatağı da iki motora sahiptir. Yüz elli – iki yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.

Üç motorlu hasta karyolası: Bu hasta yatağının baş ve ayak kısmı hareket eder ayrıca üçüncü motoruyla beraber yukarı aşağı hareket edilmesini sağlar bunun sayesinde hasta yemeğini kolayca yiyebilir. Yan korkulukları plastiktir. İki yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. İki motorlu hasta yataklarına göre fiyatları daha pahalıdır

Dört motorlu hasta yatakları: En konforlu hasta yatağı modelidir. Dört motoru olması sebebiyle oldukça fonksiyonludur. Tredelenburg yani asansör hareketine sahip tek hasta yatağıdır. İki yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.  

Tüm bu hasta yataklarını çeşitlerini emek sağlık mağazamızda bulabilirsiniz.

  
959 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın