Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatakları bakıma muhtaç, yatağa mahkum hastalar için üretilmiştir. Hasta yataklarının normal yataklardan birçok farkı bulunmaktadır. Hasta yatakları elektrikli kumandalı motor ile çalışmaktadır. Bu motor sayesinde hasta yatağı hareket etmektedir. Bu da yatağa bağımlı ya da bakıma muhtaç olan hasta için oldukça önemli bir özelliktir. Hasta yataklarının yan korkulukları ve başlıkları da bulunur.

Bu yan korkuluklar ve başlıklar sayesinde hasta güvende olur. Hasta yataklarının ayakları bulunur. Bu ayaklarla birlikte hasta yatağı kolayca hareket edebilir ve bu da hem hasta hem de ona bakan kişi için rahatlıktır. Emek sağlık olarak 2005 yılından bu yana hasta yatağı üretimi yapmaktayız. Her model hasta yatağı üretimini yapmaktayız. Türkiye’nin her yerine 7 gün 24 saat gönderim yapmaktayız. İstanbul’a aynı gün içinde ücretsiz kurulum yapmaktayız. Hasta yataklarının fiyatları motor sayısına, yan korkuluk ve başlık modeline göre değişmektedir. Fiyatlarımızı iletişim numaramızdan bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Hasta yatakları modellerimiz şunlardır. İki motorlu hasta yatağı kumandalı elektrikli iki motoruyla beraber baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Yan korkulukları ve başlıkları demir, alüminyum ya da plastik olabilir. En ekonomik hasta yatağı türüdür.  Antibakteriyel özelliği sayesinde hastayı hastalıklardan korur. 4500 nitron gücünde çalışmaktadır.  İki motorlu hasta karyolasının ev tipi ahşap modeli de vardır. Bu model tamamen ahşaptan oluşmaktadır. Ev için oldukça uygun bir modeldir.  Yan korkuluklar ve başlıklarda ahşaptır. Ahşap hasta karyolasının motorları sayesinde baş ve ayak kısmını hareket ettirir. Lazımlıklı hasta karyolası bir diğer iki motorlu hasta karyolasıdır. Tuvalet ihtiyacını gideremeyen hastalar için özel olarak ürettiğimiz bir hasta yatağı modelidir. Bu hasta yatağında tuvalet ihtiyacı özel bir alan bulunur. Bu alan sayesinde hasta tuvalet ihtiyacını gidermektedir. Yan korkulukları demir ya da alüminyum olabilir. Baş ve ayak kısmı hareket eder.

Diğer bir hasta yatağı türümüz üç motorlu hasta yatağıdır. Bu hasta karyolasının yan başlıkları plastik ya da alüminyum olabilir. Hasta yatağının baş kısmı ve ayak kısmının kalkmasının yanı sıra yukarı aşağı hareketi de yapmaktadır. Antibakteriyel özelliğe sahiptir. Dört motorlu hasta yatağı ise tredelenburg yani eğim hareketi yapmaktadır. Yan korkulukları ve başlıkları plastik ya da alüminyum olabilir. En konforlu hasta yatağıdır.

Hasta Yatağı Fiyatları

 

  
757 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın