Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Lazımlıklı Hasta Karyolası

Hasta karyolası felçli olan ya da ufak hastalıklar geçirmiş ve yatağa mahkum olmuş kişiler için üretilen bir karyola türüdür. Hasta karyolasının birçok modeli vardır. Bu modellerden biri de Lazımlıklı hasta karyolasıdır. Bu hasta karyolası iki adet motora sahiptir. Bu motorlar sayesinde baş ve ayak kısmı hareket etmektedir. Lazımlıklı hasta karyolası tuvalet ihtiyacını yapamayan hastalar için üretilmiştir. Yatağa bağımlı olan hasta tuvalet ihtiyacı için lavaboya gidemeyebilir. Lazımlıklı hasta karyolası sayesinde hasta tuvalet ihtiyacını karyola da ayak kısmının orada bulunan özel aparat sayesinde kolayca yapabilir.

Lazımlıklı hasta yatakları yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. İki motoru sayesinde baş ve ayak kısmı hareket eder. Lazımlıklı hasta karyolasının birçok modeli bulunur. Örnek vermek gerekirse yan korkulukları demir olan hasta karyolası vardır. Bu hasta karyolası en ekonomik lazımlıklı hasta karyolasıdır. Ayrıca yan korkulukları alüminyum ve plastik olan hasta karyolası da bulunur.

Ev tipi ahşap lazımlıklı hasta karyolası da bulunur. Bu hasta karyolası tamamen ahşaptan oluşmaktadır. İki motoru bulunmaktadır. Bütün hasta yataklarımız iki yıl garantili olup on yıl parça garantilidir.  Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak ürün göndermekteyiz. İstanbul içine ise aynı gün içinde teslimat ve ücretsiz kurulum yapmaktayız. Ayrıca satın almanın yanında hasta karyolası kiralama işlemi de yapmaktayız. Tüm modellerimizi görmek için sitemizi takip edebilisiniz. Emek sağlık olarak tüm hasta karyolalarını kendimiz üretmekteyiz. Fabrikamızı hafta içi mesai saatleri içinde ziyaret edebilir ve üretimi nasıl yaptığımızı görebilirsiniz.
 Hasta karyolası

  
720 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın