Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Lazımlıklı Hasta Karyolası

Hasta karyolası felçli olan ya da ufak hastalıklar geçirmiş ve yatağa mahkum olmuş kişiler için üretilen bir karyola türüdür. Hasta karyolasının birçok modeli vardır. Bu modellerden biri de Lazımlıklı hasta karyolasıdır. Bu hasta karyolası iki adet motora sahiptir. Bu motorlar sayesinde baş ve ayak kısmı hareket etmektedir. Lazımlıklı hasta karyolası tuvalet ihtiyacını yapamayan hastalar için üretilmiştir. Yatağa bağımlı olan hasta tuvalet ihtiyacı için lavaboya gidemeyebilir. Lazımlıklı hasta karyolası sayesinde hasta tuvalet ihtiyacını karyola da ayak kısmının orada bulunan özel aparat sayesinde kolayca yapabilir.

Lazımlıklı hasta yatakları yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. İki motoru sayesinde baş ve ayak kısmı hareket eder. Lazımlıklı hasta karyolasının birçok modeli bulunur. Örnek vermek gerekirse yan korkulukları demir olan hasta karyolası vardır. Bu hasta karyolası en ekonomik lazımlıklı hasta karyolasıdır. Ayrıca yan korkulukları alüminyum ve plastik olan hasta karyolası da bulunur.

Ev tipi ahşap lazımlıklı hasta karyolası da bulunur. Bu hasta karyolası tamamen ahşaptan oluşmaktadır. İki motoru bulunmaktadır. Bütün hasta yataklarımız iki yıl garantili olup on yıl parça garantilidir.  Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak ürün göndermekteyiz. İstanbul içine ise aynı gün içinde teslimat ve ücretsiz kurulum yapmaktayız. Ayrıca satın almanın yanında hasta karyolası kiralama işlemi de yapmaktayız. Tüm modellerimizi görmek için sitemizi takip edebilisiniz. Emek sağlık olarak tüm hasta karyolalarını kendimiz üretmekteyiz. Fabrikamızı hafta içi mesai saatleri içinde ziyaret edebilir ve üretimi nasıl yaptığımızı görebilirsiniz.
 Hasta karyolası

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
195 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın