Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı hastalar için üretilmiştir. Hasta yatakları uzun süreli kullanım için alınabildiği gibi kısa süreli kullanım içinde alınabilir. Kısa süreli kullanım için hasta yatakları kiralanabilir. Emek sağlık olarak İstanbul un her ilçesine ücretsiz olarak kiralama hizmeti yapmaktayız. Kiralama süresi iki ay olup kiralama süresi boyunca yataklarımız garantilidir. Eğer yatakta bir sorun olursa servisimiz ücretsiz olarak gelip yataktaki sorunu çözmektedir.

Kiralama süresi bitince yine servisimiz ücretsiz olarak gelip hasta yatağını evden teslim almaktadır. Kiralık hasta yatakları ayak kırılması vb ufak hastalıklarda kullanılır. Ama hasta yatağı kiralarken yatağın kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü yatağı daha önce kullanan hastada bulaşıcı hastalık olabilir. Bu sebeple hasta yatağının sıfır yani hiç kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Türkiye de bayimiz olan diğer illerde de hasta yatağı kiralama hizmeti vermekteyiz. Bizi 7 gün 24 saat arayarak hangi illerde bayimiz olduğunu öğrenebilirsiniz. Her model hasta yatağı kiralama hizmeti vermekteyiz. Hasta yatağı modellerimiz kısaca şunlardır

İki motorlu hasta yatağı iki motoruyla berabere baş ve ayak kısmını hareket ettirir. Yan korkulukları ve başlıkları alüminyum plastik ya da demir olabilir. Yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. En ekonomik hasta yatağıdır. Kiralama fiyatı üç yüz tl den başlamaktadır.

Üç motorlu hasta yatağı üçüncü motoru sayesinde yukarı aşağı hareket etmektedir. Yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Yan korkulukları plastiktir. Fiyatları altı yüz tl den başlamaktadır.

Dört motorlu hasta yatağı tredelenburg yani diğer bir deyişle asansör hareketine sahiptir. En konforlu hasta yatağıdır. Yan korkulukları plastiktir. İki yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.

Tüm bu hasta yataklarını aynı gün içinde kiralayabilirsiniz.
Hasta Yatağı Kiralama

  
749 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın