Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı hastalar için üretilmiştir. Hasta yatakları uzun süreli kullanım için alınabildiği gibi kısa süreli kullanım içinde alınabilir. Kısa süreli kullanım için hasta yatakları kiralanabilir. Emek sağlık olarak İstanbul un her ilçesine ücretsiz olarak kiralama hizmeti yapmaktayız. Kiralama süresi iki ay olup kiralama süresi boyunca yataklarımız garantilidir. Eğer yatakta bir sorun olursa servisimiz ücretsiz olarak gelip yataktaki sorunu çözmektedir.

Kiralama süresi bitince yine servisimiz ücretsiz olarak gelip hasta yatağını evden teslim almaktadır. Kiralık hasta yatakları ayak kırılması vb ufak hastalıklarda kullanılır. Ama hasta yatağı kiralarken yatağın kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü yatağı daha önce kullanan hastada bulaşıcı hastalık olabilir. Bu sebeple hasta yatağının sıfır yani hiç kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Türkiye de bayimiz olan diğer illerde de hasta yatağı kiralama hizmeti vermekteyiz. Bizi 7 gün 24 saat arayarak hangi illerde bayimiz olduğunu öğrenebilirsiniz. Her model hasta yatağı kiralama hizmeti vermekteyiz. Hasta yatağı modellerimiz kısaca şunlardır

İki motorlu hasta yatağı iki motoruyla berabere baş ve ayak kısmını hareket ettirir. Yan korkulukları ve başlıkları alüminyum plastik ya da demir olabilir. Yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. En ekonomik hasta yatağıdır. Kiralama fiyatı üç yüz tl den başlamaktadır.

Üç motorlu hasta yatağı üçüncü motoru sayesinde yukarı aşağı hareket etmektedir. Yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Yan korkulukları plastiktir. Fiyatları altı yüz tl den başlamaktadır.

Dört motorlu hasta yatağı tredelenburg yani diğer bir deyişle asansör hareketine sahiptir. En konforlu hasta yatağıdır. Yan korkulukları plastiktir. İki yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.

Tüm bu hasta yataklarını aynı gün içinde kiralayabilirsiniz.
Hasta Yatağı Kiralama

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
216 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın