Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı hasta yatağı ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

En Hızlı İyileşme Sağlayan Hasta Yatakları

Dünyaca Ün Kazanmış "Emek Sağlık" hasta yatağı başta olmak üzere hastaneye ait birçok ürün üretir. Emek Sağlık bu hasta yataklarını dünyaca kabul edilmiş standartlara uygun olarak üretimini gerçekleştirir. Ayrıca üretilen son model hasta karyolası da ülke çapında yine ün kazanmıştır. Üretim yapıldığı vakit hasta güvenliği ve konforu öncelik amaçlardandır.

Emek Sağlık firmasının ürettiği bu karyolalar TSE sertifikası ile beraber birçok sağlık kontrolünden geçtikten sonra hem evlerde hem de hastanelerde hizmetini en üst düzeyde tutar. Emek Sağlık kullanılmaz hale gelen yatakları dahi kapsamlı bir şekilde incelemeye alıp talep üzerine yenileyebiliyor. Bütün bu hizmetler ile beraber “manuel hasta yatakları”, bariatik hastane yatakları”, “yoğun bakım hastane yatakları”, “motorlu hastane yatakları”, “ortopedik yataklar” ve “lazımlık yataklar” gibi birbirinden konforlu ve yüksek kaliteli hasta yatakları üretip en iyi şekilde müşterisine sunar.

Emek Sağlık’da en fazla satışı gerçekleşen elektrikli yataklar en uygun fiyatlara satışa sunulmuştur. Ürün kodu "ES-900" olan bu elektrikli hasta yatağı hasta bakmak ile yükümlü kişilerin rahatı için de üretilmiştir. ES-900 ekonomik olmasıyla beraber aynı zamanda tam elektrikli, dual motorlu ve çift hareketli olacak şekilde üretilmesi daha uygun görülmüştür.

İyileşme Hızında Değişiklik Oluyor Mu?

Emek Sağlık tarafından üretilen yataklar elektronik kontrollü olarak üretildiğinden ve ayrıca konforu, güvenliği yüksek olduğundan iyileşme hızına da beraberinde getiriyor.

Hasta Yatağının Kalitesi

Son zamanlarda adını sıkça duyuran Emek Sağlık ürettiği hasta yataklarıyla beraber başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Ortadoğu’da da liderliğini sürdürüyor. Firma en fazla ürettiği hasta yatakları dışında klinik bakım, evde bakım ve diğer bakım türlerine göre de üretimini sağlar. Hasta yatakları üretiminde, kısa sürede hastanın iyileşmesi ve konforlu bir şekilde olmasına özen göstererek tasarlanmıştır. Ayrıca hasta dilediği konuma gelebilmek için kimseye ihtiyaç dahi duymaz. Hasta tek tuş ile kendini dilediği konuma getirebilir. Özellikle bu hasta yatakları kan dolaşımı ve solunum sorunları yaşayan veya şüphe duyan tüm hastalara kullanılması tavsiye edilir.
  
974 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın