Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, havalı hasta yatağı, lazımlıklı yatak 
Google +1
Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Sürekli yatmak zorunda kalan yatalak hastaların evdeki tedavilerinde karşılaştıkları en önemli problemlerden biri vücuduna uygun, ergonomik bir yatağa sahip olunmamasıdır. Bu tip yataklarda vücut ağırlığı, kemikler ile yatak arasındaki bölüm olan yumuşak dokulu kısımları tahriş etmekte ve çeşitli zararlara maruz bırakmaktadır. Halk dilinde bası yaraları olarak adlandırılan bu problemde, ilgili bölgelerde yeterli oksijen ulaşmaması nedeniyle hücre ölmeleri oluşmakta ve bu yatak yaraları, hasta için ilave bir ızdıraba neden olmaktadır. Bu problemi ortadan kaldırmak için çalışan bilim adamları, yatak yarasını engellemek için en etkili sistem olarak havalı hasta yataklarını üretmişlerdir. Havalı hasta yatağı fiyatları ve çeşitleri ile farklılıklar göstermektedir.

Havalı Hasta Yatağı Çeşitleri ve Çalışma Prensibi

Havalı hasta yatağı fiyatları, genel itibarıyla üç farklı türde üretilmekte olan çeşitler görüldükten sonra daha kolay anlaşılabilecektir: Baklava Tipi, Boru Tipi ve Pozisyon Aldıran Tip olarak adlandırılan havalı hasta yatakları, hastaların iyileşme hızına ve moraline olumlu katkılar sağlamaktadır. Havalı hasta yatağının çalışma prensibi, yatak ve vücut arasında kalan dokular üzerinde meydana gelen basıncın farklı bölgelere yönlendirilerek basıncın değiştirilmesidir. Basınç bazı bölgelerde azaltılırken bazı yerlerde arttırılmaktadır. Bu sayede özellikle basıncın azaltıldığı yerlerde, kan akışı artacağından ve oksijen zenginleşmesi sağlanacağından dolayı yatak yarası oluşmamaktadır.

Havalı hasta yatağı fiyatları

Havalı hasta yatağı fiyatları kişinin ihtiyaç ve bütçesine göre farklılık gösterebilmektedir. En uygun havalı hasta yatakları baklava tipi hasta yataklarıdır. Pozisyon Aldıran Tiptekiler ise en pahalı havalı hasta yatağı olarak bilinse de, hasta vücuduna en uygun ve çabuk iyileştirme özelliği ile seçkin bir tasarımdır. Bu nedenlerle de, hastanın vücut yapısı ve hassasiyetleri değerlendirildikten sonra fiyatlar da incelenerek, fiyat – performans ve hastaya uygunluk açısından en optimum havalı hasta yatağı tercih edilmesi, hastanın faydasına olacaktır.

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      63 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın