Hasta Karyolaları
Hasta Yatağı Fırsat Ürünleri
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, havalı hasta yatağı, lazımlıklı yatak 
Google +1
Hasta Yatakları Sahibinden

Hasta Yatakları Sahibinden

Satış ve imalatının yapıldığı hasta yatakları medikal ürünlerin estetik görünümü her bütçeye uygun fiyatları ve yüksek ağırlıklara dayanıklı kapasitesi ile hastaların tercih ve ihtiyacına sunulmaktadır. Normal yataklardan farklı olarak ortopedik ve hastaya kolaylık sağlaması önemlidir. Hastanın vücudunun şeklini alabilecek yumuşaklıkta ve rahatlıkta olmalıdır. Hasta genel anlamda sürekli yatacağı için baş kısmı önemlidir. Bu nedenle baş, boyun kısmı ekstra yumuşak ve rahat olmalıdır. En ideal yatak seçimi yapmadan önce doktordan yardım alınarak hastanın ihtiyaç duyduğu konfora yönelik bir hasta yatağı seçilmesi gerekir.

Hasta Yatakları İmalatı

Hasta yatağı imalatı yapılırken yatakların konforlu yapısı ve hastanın rahatını yüksek düzeyde sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Yatalak hastalarda oluşacak vücut ağrıları ve yaraları önlemek en önemli amaçtır. Kullanılan motor, yatak başlığı, korkuluk gibi parçalar bulunmaktadır. Daha çok ev tipi görünümünde olup, hastanın yatak ile ilişkisi kesildiği taktirde normal ev yatağı şeklinde kullanılabilmektedir. Elektrikli motor sayesinde istenilen pozisyona ulaşabilir. 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu ve ahşap hasta yatakları sahibinden ihtiyaca göre kiralanır veya satın alınabilir. Medikal piyasada kiralama ve satış hizmeti sunulur. Hastanın ihtiyacına göre elektrik, motorlu ve havalı olarak tercih edilebilir. Kiralama ve satışta dikkat edilecek en önemli unsur hastanın ne kadar süre yatacağı ve hastanın durumu dikkate alınarak hasta yatakları sahibinden alınabilir. Ayrıca aynı şehir ve ilçelere ulaştırma yapılabilir.

Hasta Yatakları Satış ve Kiralama

Hasta karyolası üzerinde geçici yatan veya yatalak hastalar için maksimum konfor sağlamak, herkesin erişebileceği kullanım rahatlığı sunmak, hastanın kişisel ihtiyaçlarını bir bakıcıya muhtaç kalmadan sürdürebilmesi için üretilen hasta yatakları, her hastanın ihtiyacı ve hastalık şekline göre farklılık bulunmaktadır. Her bütçeye, hastanın ihtiyacına göre uygun fiyatlı hasta yatakları sahibinden satın alınabilir.

Hasta Yatakları Sahibinden

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      21 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın