Hasta Karyolaları
Hasta Yatağı Fırsat Ürünleri
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, havalı hasta yatağı, lazımlıklı yatak 
Google +1
HASTA YATAKLARINI DEVLET KARŞILIYOR MU?

Sağlık, insanlar için önemli bir konudur. Yaşamımız boyunca ufak tefek rahatsızlıkların dışında istemediğimiz durumlarla karşılaşabiliyoruz. Bizim veya bir yakınımızın, eşimizin, dostumuzun, çocuğumuzun başına gelebilen ciddi rahatsızlıklarda olabiliyor. Böyle bir durumda tedavi sürecine giren hastanın ciddi problemlerle karşılaşması mümkündür. Örneğin; felç geçiren bir yakınımızın hastane ortamından sonra ev ortamında tedavi olması gerektiğini göz önüne alırsak, hastane ortamındaki şartlarını tedavisinin yapılacağı yani yaşamını idame ettireceği ev ortamında da aynı şartları sağlamamız gerektiğini düşünmeliyiz. Yatağa bağımlı, felçli veya uzun süre hasta yatağı kullanacak olan hastalarımız için tedavi aşamasında medikal ürünler kullanması gerekmektedir.

Sıradan bir hasta yatağında tedavi den ziyade daha önemli sağlık sorunları ile karşılaşılacağı da elbet göz önünde bulundurulmalıdır. Peki, medikal bir sağlık ürünü olan bu hasta yataklarını satın alırken de hasta ve hasta yakınlarına sağlamak devlet desteği var mıdır? Olabilir mi? Diye düşünecek olursak, yatağa bağımlı hastalar veya engelli hastalarımız için devletin desteği şu şekilde olabilmektedir. Sağlık konusunda her geçen gün iyileştirmeler yapılırken üretim yapan firmalar ile birlikte bir çok çalışma yapılmaktadır. Hasta yatağını elbette ki bakıma muhtaç bir hastanın kullanabileceğini belirtmiştik. Sigorta kapsamında sağlık kurumlarının hasta yatağı gibi elzem olan medikal bir ürünün masraflarını kısmen karşılandığını söyleyebiliriz.

Hasta Yatağı Devlet Karşılıyor MuHasta yakınının, hastanın sağlık problemiyle alakalı ilgili hastaneden aldığı rapor ile birlikte (heyet raporu) reçetenin bağlı bulunduğu il sağlık müdürlüğüne gidilerek gerekli başvuruların yapılması gerekmektedir. Bu sayede sağlık birimleri hasta yatağı ihtiyacını doğrudan karşılayabiliyor. Bu konuda atlanmaması gereken bir konu var. Hasta yakını ihtiyaç olan hasta yatağını kurumun verdiği rapor ve reçete ile direk ilgili kuruma gitmeden medikal firmasını gidip yatağı alıyor. Böylece sigorta kapsamı dışında kalıyor. Alınan rapor ve reçete ile il sağlık müdürlüğü veya bağlı olunan sağlık kurumuna gidilerek başvuru yapılması gerekiyor. Sosyal güvenlik kurumu, bu başvuru neticesinde hastanın adresine doğrudan hasta yatağını gönderiyor.

Dikkat edilmesi gereken hastanın doğrudan medikal firmasına değil de öncelikle bağlı bulunduğu sağlık birimi ( SGK il sağlık müdürlüğü vs.) ne başvurması gerekmektedir. Sağlık elbette önemli bir konudur. Sevdiklerimizin yakınlarımızın daha sağlıklı ve huzurlu bir ortamda tedavi olabilmesi için prosedürleri de uygun şartlarda yerine getirmemiz gerekmektedir. Böylece bizlere ayrı bir külfet oluşturmasına da engel olmuş oluruz.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      92 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın