Hasta Karyolaları
Hasta Yatağı Fırsat Ürünleri
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, havalı hasta yatağı, lazımlıklı yatak 
Google +1
Yatan Hasta Yatakları

HASTA YATAKLARI

Daha önce hiç hastanede uzun süre tedavi amaçlı bir hasta yatağı üzerinde yattığınız oldu mu? Ya da bir yakınınıza refakatçi oldunuz mu? Eğer cevabınız evet ise sizlerde yakından şahit olmuşsunuzdur aslında hastanelerde yatan hastaların ne kadar sıkıntılı bir dönem geçirdiğini...

Ne var ki günümüz Türkiye'sinde sağlık alanında devletimiz o kadar büyük hizmetler veriyor ki hastalarına onların acılarını, sıkıntılarını gidermek için ellerinden gelen tüm gayreti gösteriyor. Bunlardan biri de hasta odalarının, hasta yatakları ve daha pek çok medikal ürünlerin kalitesi ve konforunun sağlanması...

Hasta yataklarına dair daha öncesinden sitemizde pek çok yazı yayınladık, takip edenler iyi bilir. Bu gün piyasada yatan hasta karyolası İstanbul ve diğer Türkiye illerinde pek çok çeşitleriyle bulunuyor, elektrikli, yarı elektrikli, havalı, ya da ev tipi yatan hasta yatakları vs... gerek hastane ortamında gerekse de ev ortamında uzun ya da süreliğine bakıma muhtaç olan hastalar için tasarlanmış olan bu yatan hasta yataklarının pek çok medikal şirketlerde farklı fiyat seçenekleriyle gerek satışı, gerekse de kiralaması yapılmakta... Biz de bu şirketlerden biriyiz...

Yatan hasta yataklarını kullanan bir hastanın öncelikle zaten bozuk olan psikolojilerinin daha fazla yıpranmaması için yeteri kadar konforlu ve kullanışlı olması şarttır. Bunun için gerekli olan nedir peki? Örneğin; yatağın baş ve ayak kısımlarının ya da yükseklik ve alçaklık ayarının kolaylıkla yapılabilmesi için gerekli olan mekanizmanın hemen yatağın yan kısmındaki düğmeler veya bir uzaktan kumanda sisteminin bulunmasıdır. Bunlardan başka, hasta yatağının baş ucunda yardıma ihtiyaç halinde hasta bakıcı, hemşire ya da bir sağlık çalışanına haber verebilmek için dizayn edilen alarm düğmesi ve de elbette ki vücudu tahriş etmeyen, su geçirmeyen, gerektiğinde hastanın yatağına göre şekillenen ve hava üfleyen bir yatak, yatak örtüsü vs.. bulunması gerekli olan teçhizatlardır. İşte bir hasta yatağını hasta yatağı yapan da zaten böyle bir mekanizmadır.

Ev ortamında bakılan hastalar için imal edilen hasta yatakları biraz daha farklı tasarlanıyor tahmin edersiniz... bunun başlıca nedeni de hastanın kendini diğer ev halkından farklı görmemesi onlar gibi normal bir yatakta yatıyor gibi hissederek devamlı suretle hasta olduğunu, onlardan farklı olduğunu düşünerek kendini dışlamamasıdır. Bu nedenle de hasta yatakları normal bir ev karyolası görünümünde olup gerekli olan mekanizma da yatak bazasının içerisine saklanmış vaziyettedir. Bu da hasta yatağının üzerindeki çarşaflar ya da bazası ile olsun sıradan bir ev karyolası görünümünde olmaktadır.

Ya da bunların bir tık üstünde olan havalı yatan hasta yataklarından bahsedecek olursak. Bu yataklar hakkında daha geniş bilgi için ayrıca bir makale hazırlamıştık. Sayfamız biraz kurcalandığından tarafınızca da rahatça fark edilecektir. Ancak bir kere daha bahsetmekte yarar görüyoruz. Havalı hasta yatakları diğer yataklardan biraz daha konforlu olup genellikle ev ortamında bakılan hastalar için ilk önce tercih edilen yataklardır. Bu yataklar adeta hastanın vücuduyla bir bütünmüş gibi onların vücut yapısına göre şekillenir ve kan dolaşımını dengeler. Vücudu özellikle hassas olan hastalar bu yatakları kullandığı takdirde hiç bir rahatsızlık hissetmeyecektir buna emin olabilirsiniz. Piyasadaki fiyatları da sanıldığının aksine cep yakmayan cinsten olup, şirketimiz bünyesinde kiralama ya da satın alma işlemi yapılması halinde de ödeme kolaylığı sağlanacağını ayrıca belirtmek istiyoruz.

Bu yazımız tüm hasta yatakları hakkında bir özet niteliğinde olup, her hasta yatağı çeşidi hakkında bilgi sahibi olmak ve görsellerini de yakından incelemek için ister internet sayfamızdan, ister satış noktalarımıza bizzat gelerek hasta yataklarımızı yakından gözlemleyebilirsiniz.

Yatan Hasta Yatakları

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      76 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın