Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Sağlık hizmetlerinin kalitesini arttıran birçok prensip söz konusudur. Bu prensiplerden bazıları da, hasta yatağı ve hasta karyolası modellerinin kalitesi ve modern teknolojik gelişmelere uygun olarak tasarlanmasıyla ilgilidir. Bu yönde hizmet sağlayan ve üreten firmaların en çok dikkat ve hassasiyet gösterdikleri husus, ergonomik koşulları yaratacak hasta yatak ve karyola tasarımlarının Türkiye’deki hastane ve ilgili kurumlarda yer edinmesini sağlamaktır. Bu yöndeki çalışmalarıyla önemli başarılar elde eden Emek Medikal markası hasta karyola satış ve kiralama çözümleriyle herkes için en uygun fiyata sahip olunabilecek hasta yatak ve karyolaları sunuyor.

Hasta yatağı kiralama fiyatları ne kadar?

Hasta yataklarının kullanılması icap ettiren en önemli durumlar arasında hastanın dinlenme suresi boyunca yeni hastalık ve eklem gibi ağrılara maruz kalmamasıdır. Uzun süreli dinlenme sürecinde ergonomik koşulları içermeyen klasik yatak ve karyola modelleri hasta kişilerin daha fazla hasta olmasına veya hastalıklarının iyileşme sürelerini uzatmasına neden olabilir. yapılması gereken şey, hastalar için ergonomik koşullarda imal edilen ve hassas bedenleri için daha uygun olacak hasta yatağı kiralama hizmetlerinin araştırılmasıdır.

Hasta yatağı kiralama fiyatları, kiralanacak gün sayısına ve hasta yatağı modelinin kapsamına göre farklılık arz edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, çok eski ve nitelikleri açısından modern teknolojiyle uyumlu olmayan hasta karyolası ve yataklarının asla kiralanmamasıdır. Paranızın boşa gitmemesi açısından modern kriterlerden çok daha eskide kalmış olarak imal edilen manüel çözümlerden yararlanmak hasta bakımında da birtakım zorluklar yaratabilir.

Emek Medikal tarafından sunulan kiralama çözümleri sayesinde hem bütçenize uygun hem de yeni nesil teknolojiyle imal edilen hasta karyolası modellerini kiralamanız mümkündür. Kiralama bedellerinin oldukça uygun fiyata yapıldığı Emek Medikal markasından uzun süreli kiralamalar için de cazip indirimler alabilmeniz mümkündür. Birden fazla kiralama halinde ise, indirim rakamları daha da olumlu olabiliyor. Kalitesiz marka ve firmalar üzerinden niteliksiz ürünleri oldukça düşük fiyata kiralayabilirsiniz. Ancak ürünlerin kalitesizliği ve belki de hijyenik olmayışları hasta durumunun daha da kötü hale gelmesine  neden olabilir.

Sağlık gibi önemli bir hususunda asla riske atılmayacağı hesaplandığında iyi bir marka üzerinden hasta karyolası kiralamaya yönelik hizmet çözümlerinden yararlanılması daha da elzem hale geliyor. Emek Medikal tarafından sunulan birinci sınıf hizmet prosedürü sayesinde, hasta yatağı kiralama fiyatları açısından ve hasta yataklarının kalitesi açısından herhangi bir risk söz konusu olmuyor. Emek Medikal, hem satış hem de kiralama hizmeti sunan Türkiye’nin en iyi hasta yatağı imalatçısı olarak liderliğini koruyor.

Hastane ve huzurevi gibi kurumlar için nitelikli hasta karyola modelleri imal eden ve birinci sınıf malzemeden imal ettiği hasta yataklarıyla hastaların ve yaşlıların konfor içerisinde dinlenmesini sağlayan ürünleri, hem Türkiye hem de yurtdışında rağbet görüyor. Firmanın sağlam ve dayanıklı gövdeye sahip olan karyola modelleri, 2, 3 ve 4 motorlu seçenekleriyle piyasaya sunuluyor. Hastanın kalmak istediği pozisyona uygun şekilde hareket ettirilebilen yapısı, esneklik ve kalitesi modern hastane ve kurumlar tarafından Emek Medikal markasını önemli kılıyor.

Emek Medikal ile uygun fiyata hasta yatağı kiralayın

Birçok marka tarafından hasta yatak ve karyola modellerinin kiralanma işlemleri oldukça pahalı olabilir. Ancak Emek Medikal satış ve kiralama rakamlarının yüksekliği daha uygun fiyatlar üzerinden kiralama hizmetinin sunulmasını mümkün kılıyor. Böylece her hastanın daha ergonomik şartlar içerisinde dinlenebilecekleri oda ortamın sağlanması mümkün oluyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun hasta yatağının kiralanmasına yönelip talebinizi hemen Emek Medikal hattı üzerinden yetkililerimize ulaştırın.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

  
746 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın