Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı hasta yatağı ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Emek Sağlık Firması 5 Motorlu Hasta Karyolası Üretimine Başladı

5 Motorlu Hasta Karyolası Üretimi

Emek Sağlık firması tarafından çeşitli hasta karyolası modelleri üretimi gerçekleştiriliyor. Firma, son olarak 5 motorlu hasta karyola teknolojisini de üretim faaliyetlerine ekledi. Böylece kalitesini ve üretim sürecindeki mühendisliğini kanıtlayan markanın yoğun bakımda kullanılan hasta karyolası modelini de üretmeye başlaması önemli bir kazanç oldu.

Emek Sağlık firmasının ürettiği 5 motorlu sistem tasarımı hastanın konforunu ve sağlık görevlilerinin daha rahat bir şekilde hastaya müdahale edebilmesini sağlıyor. Birçok harekete yapabilen karyola; sağa-sola dönme, trendelenburg hareketleri, dizlerin kırılması, yataktan kalmak pozisyonları gibi değişik hareket tasarımlarına sahiptir.

Sağlık görevlileri hastaya daha rahat müdahale edebilmek için şok pozisyonuna, cardiac gibi pozisyonlara tek tuşla getirebiliyor. Yatağın baş ve ayak kısmında bulunan kumandalar kullanılarak karyolanın istenilen pozisyonu alması sağlanabiliyor. En son teknolojiyle imal edilen hasta karyola modellerinin en işlevseli olan 5 motorlu hasta karyolası, Emek Sağlık firmasının teknolojik farkıyla daha da gelişmiş durumda.

Sağlam yapı ve gövde

Nitelikli özelliklerinin saymakla bitmeyeceği hasta karyolasının sağlam bir gövdeden imal edildiğini ifade edebiliriz. Böylece hastaneler için oldukça uzun süre kullanılabilecek bir teknolojiyi ifade ediyor. Anti bakteriyel olan ve havalandırma kanalları bulunan hasta karyolası modelinin güvenlikle ilgili prosedürleri de standartları karşılıyor.  Renklendirme işlemleri de kimyasaldan arındırmış boyalarla gerçekleştiriliyor.

Hasta karyolasının kolay bir şekilde hareket ettirilmesi gerekiyor. Bunun için işlevsel tekerlek sistemlerinin bulunması şarttır. Emek Sağlık tüm ürünlerinde olduğu gibi 5 motorlu hasta karyolası modelinde de tekerlek teknolojisine dikkat etmiş. 360 derece rahat şekilde dönebilen ve takılmayan tekerleklerin sabitlenebilmesi için de çapraz frenleme sistemi bulunuyor. Korkulukları da muayene veya acil müdahale halinde engelleyici olmaması için sökülebiliyor.

Emek Sağlık tarafından geliştirilen 5 motorlu teknolojinin taşıma kapasitesi ise, 180 kilograma kadar. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip karyola modelinin satış fiyatı da oldukça uygun. Emek Sağlık, diğer ürünlerindeki fiyat avantajını 5 motorlu karyola modelinde de koruyarak markasının tercih edilebilirliğini arttırmak istiyor. Hem kaliteli hem de işlevsel ürünün uygun fiyattan satışa sunulması müşterilerin etkilenmesini sağlıyor.

5 Motorlu Hasta Karyolaları

  
1674 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın