Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Emek Sağlık Hasta Yatakları Tüm Türkiye'de

Emek Sağlık Hasta Yatakları Tüm Türkiye'de

Emek Sağlık hastaların daha konforlu ve sağlıklı yataklar üzerinde dinlenebilmelerini sağlamak amacıyla hasta yatakları geliştiriyor. Firma, yüksek standartlara sahip hasta yataklarını Türkiye’nin tüm noktalarına ulaştırarak her hastanın birinci sınıf hasta yatağına sahip olmasını mümkün kılıyor. Hava kanallarına sahip, ergonomik, kolay temizlenebilir özellikleri olan hasta yataklarının en önemli faydası, hastalar için yatak yaralarını ortadan kaldırıyor olmasıdır.

Klasik yataklardan ne farkı var?

Hasta yataklarının diğerlerinden önemli farkları bulunuyor. Öncelikle hasta karyolası ebatlarına uygun olarak tasarlanan hasta yatakları, karyolanın imkanlı hale getirdiği hareketlere de uyumlu şekilde tasarlanıyor. Bununla beraber, diğer yatakların en büyük problemi yatak yaralarına sebebiyet vermesidir. Bu durum çok uzun süre yatarak tedavi olan kişiler için söz konusudur. Hasta yataklarının yara oluşturmaması için havalandırma kanallarına sahip olduğunu ifade edebiliriz. Böylece nem ve ter gibi durumlar da ortadan kalkıyor.

Emek Sağlık, deneyim ve tecrübeleriyle imal ettiği hasta yataklarında konfora, sağlığa ve güvenliğe önem veriyor. Anti bakteriyel yapıda imal edilen hasta yataklarının dinlendirici özelliği bulunuyor. Anti stres yapısı sayesinde hastanın daha iyi dinlenebilmesi sağlanıyor. Yatağın kolay temizlenebilir olması, bakıcılar için de önemli bir kolaylığı ifade ediyor. Emek Sağlık tarafından imal edilen yatakların en önemli özelliği, yatak yaralarına yönelik önemli bir çözüm ifade etmesidir.

Emek Sağlık, ihtiyaçları dikkate alarak çeşitli modellerde ve tasarımlarda hasta yatakları imalatı yapıyor. Bunlardan en önemlisi lazımlıklı yatak modelleridir. Lazımlıklı karyola modellerine uygun olarak tasarlanılan yatak modelleri yatalak kişilerin rahat bir şekilde tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlıyor.

Neden hasta yatağı almalısınız?

Hasta kişilerin iyi şekilde uyuyabilmeleri ve dinlenmeleri sağlık problemlerinin çözümü için de önem arz eder. Bu nedenle hasta yataklarının tercih edilmesi gerekir. Ayrıca normal yatakların yaralara sebebiyet vermesi hasta psikolojisinin bozulmasını sağlayacak bir etmendir. Bu durum mevcut hastalığın daha geç iyileşmesine neden olabilir. Hastalar için özel imal edilen hasta yatakları yaraları engellediği için mutlaka tercih edilmesi gerekir.

Emek Sağlık tarafından imal edilen hasta yatakları Türkiye’nin her noktasına ulaştırılıyor. Hem de en iyi fiyat avantajlarıyla…

Hasta Karyolaları

  
744 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın