Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı hasta yatağı ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Ev Tipi Hasta Karyolası Çeşitleri

Ev Tipi Hasta Yatakları

Hasta karyolası sektörü ile birlikte günümüz dünyasında sağlık sektörü de oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor. Bu ilerleme sürecinde bir taraftan hastalıklara çözümler bulunurken bir taraftan da yepyeni hastalıklar çıkıyor ortalığa. Böyle bir dünyada haliyle ister istemez hastalıklarla iç içe olabiliyoruz. Maalesef ki bu hastalıkların önemli bir kısmı da yakınlarımızı yatağa bağlayabiliyor. Bu hastalıklar olmasa bile bakıma muhtaç olan ve hayatının geri kalan kısmını yatakta geçiren yaşlılarımız bile olabiliyor. Bu noktada ev tipi hasta yatakları devreye giriyor.

Evinizde bakıma muhtaç olan ve vaktinin büyük çoğunluğunu yatığında geçirmek zorunda olan biri var ise ev tipi hasta yatakları vazgeçilmezlerinizden olması gerekmektedir. Çünkü bir insan yatar vaziyette uzun süre kaldığı zaman birçok hastalığa, özellikle eklem ve kas rahatsızlıklarına davetiye çıkarmış olur. Bunların dışında bir de yatak yarası denilen yaraların da oluşması çok muhtemeldir. Yatak yarası, uzun süre sırt üstü, yüz üstü veya yan yatma gibi durumlarda kemik ile yatak arasında kalan dokuda oluşan zedelenmelerdir. Gündelik hayatta kullanılan normal yataklar da bu rahatsızlıkları tetikler bir vaziyettedir.

Bu yüzden ev tipi hasta karyolası, hastalarınızın sağlığı için kullanılması gereken şeylerin en başında yer alır. Bu yataklar, hem sizin kolaylıkla hastalarınız ile ilgilenmenize yardımcı olacak hem de hastanızın rahat bir şekilde yatakta kalmasını sağlayacaktır. Oldukça kullanışlı olan ev tipi hasta yatakları, hem hastaya hem de refakatçiye büyük güven sağlamaktadır.

Ev tipi hasta yatağı ve hasta yatakları üretimi, sektörde yer alan firmalar bünyesinde devam ettirilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Emek Sağlık Hasta Yatakları firması bu alanda üretimin yanı sıra, satış ve hasta yatağı kiralama yöntemi ile de yer almaktadır. Bireylerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanan modellerin görselleri ve özellikleri site üzerinden ilgilenen kişilerin bilgisine sunulmaktadır.

Kişilerin tedavi sürecinde özel bir bakıma ihtiyaç duydukları önemli bir gerçektir. Yakınların ve bakıcıların bu anlamda dikkatli olmaları gerekmektedir. Yalnızca ilaç ile tedavi sırasında değil dinlenirken de hastanın durumu gözlemlenmelidir. Doktor ve sağlık görevlileriyle yapılacak müzakere ile hasta ve bakıcının yatağın özelliklerini belirleyerek uygun modele erişmeleri mümkün olabilmektedir.

Otomatik olarak ayarlanabilen, hareketli hasta yatağı tiplerinin yanında ev tipi hasta yataklarına da Emek Sağlık firması aracılığı ile ulaşılabilmektedir. Ürünleri satın almak yerine kiralama imkanı da sunulmaktadır.

Ev tipi hasta karyolasının özellikleri arasında ahşap başlık, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünüm, yatak gövdesinde yer alan havalandırma delikleri, nikelaj korkuluk, kaliteli çapraz kilit sistemli tekerlekler ve iki yıl garanti süresi bulunmaktadır.

Hasta ve bakıcının isteği doğrultusunda tercih edilebilecek bir diğer modelde ahşap hasta yatağı modelidir. Hastanın ruhsal olarak rahatlamasının amaçlandığı ürünün özellikleri arasında bazalı karyola olması sebebiyle normal bir ev karyolası gibi kullanılabilmesi, baş ve ayak kısmının yükseltilip alçaltılması ve kolay temizlenebilir başlık yer almaktadır. Ev tipi hasta yatakları modellerinin yan Korkulukları ise özel eloksal kaplama alüminyum malzemeden imal edilmiştir.
Hasta Karyolası

  
1409 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın