Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, havalı hasta yatağı, lazımlıklı yatak 
Google +1
Hasta Yatağı / Hasta Karyolası Nedir

Hasta Yatağı/Hasta Karyolası Nedir

Hasta yatakları, uzun süre yatağa bağlı kalan hastalara rahat ve güvenli bir yatma deneyimi sağlamak için tasarlanmış özel yataklardır. Hasta yataklarının fonksiyonları açısından bakıldığında birçok çeşidi vardır. Hasta yatakları, bir paketin parçası olmadıkça şilte ile birlikte satılmazlar. Hareketsiz veya günün çoğunluğunu yatakta geçiren hastalar için, yatak yaralarının görülme sıklığını azaltacak doğru hasta yatağı seçmek çok önemlidir. Yatak yaraları basınçtan dolayı oluşur ve dekübitus yaralar olarak da bilinir ve deriyle birlikte cildin altındaki dokularda ağrılı yaralanmalara neden olur.

Bir hasta odasının olmazsa olmazları içerisinde en önemli konumda bulunan hasta yatakları, sürekli olarak yatak kullanmak zorunda olan hastalar için özel olarak üretilmişlerdir. Temelde hastaların konforu düşünülerek üretilen bu yataklar, birçok nedenden dolayı kullanılmalıdırlar.

Bu nedenlerin başında uzun süre yatar pozisyonda kalınmasından dolayı edinilebilecek hastalıkların önüne geçilmek istenilmesi gelmektedir. Birçok hasta, vaktinin yüzde doksanını yatar pozisyonda geçirdiği için eklem, kas vs. rahatsızlıklarına maruz kalabilmektedir. İşte, hasta yataklarının en önemli işlevi, bu rahatsızlıkların önüne geçmektir. Hastanın rahat etmesini sağlamak dışında bu yatakların kullanılmasındaki bir diğer neden ise hasta bakıcıların işini kolaylaştırabilmesidir. Taşıdığı fonksiyonlar sayesinde hastanın güvenini sağlaması, rahat bir şekilde inip binebilmesi gibi özellikleriyle de oldukça güven vermektedirler. 

Hasta yatağı nedir ve tam olarak nasıl kullanılır? Öncelikli olarak bunu çok iyi anlamak gerek. Adından da anlaşılacağı üzere sağlık sorunu çeken insanların sağlık kuruluşlarında üzerinde yattıkları yataktır hasta yatakları. Son derece özenle tasarlanmış olan bu yataklar, artık sadece hastane ve sağlık kuruluşlarında yer almıyor. Evinde hastasına bakan çok sayıda insan bu uygun fiyatlı ve kaliteli yatakları tercih edip hastalarına çok daha iyi şartlarda bakıyorlar. Bu şekilde hasta yatağı nedir dediğimiz zaman, aslında ihtiyaç sahiplerinin bu konuda yeterli bilgiye sahip olduklarını söylemek gerek.

Değişik hastalıklar sebebiyle hastanelerde tedavi gören çok sayıda insan hasta yatağı kullanmak zorunda kalabiliyor. Çok özellikli, kolay kullanım imkanına sahip ve rahatlığı her koşulda sağlayan bu mükemmel hasta yatakları, insanların rahat etmesine ve düzenli bir şekilde tedavi görmesine yardımcı oluyor. Son derece özenli üretilmiş ve birbirinden kaliteli seçenekleri ile birlikte firmamızın hasta karyolası konusunda size sunacağı çok çarpıcı seçenekler var. En uygun şartlarda hizmetinize sunduğumuz bu mükemmel yataklar, elbette ki belli özellikleri taşımalıdır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      196 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın