Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı hasta yatağı ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hastane Yatağı Kiralama

Hastane Yatağı Kiralama

Uzun süre yatağa hapseden hastalıklar için hasta karyolası temin edilmesi gereken unsurlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Hasta yatakları gündelik hayatta kullanılan yataklardan farklı olarak hem hastaya hem de refakatçiye büyük yararlar sağlamaktadır. Bu yararların başında, hastayı oluşabilecek yatak yaralarından koruması gelmektedir. Hasta yataklarının diğer faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Hastayı yeni oluşabilecek rahatsızlıklardan korur. Yukarıda da dediğimiz gibi özellikle normal yataklardan farklı olarak hastaları yatak yaralarına karşı koruyabilirler.
  • Kenarlarında bulunan korumalıkları sayesinde hastayı düşme riskine karşı korur. Bu özellik hasta ve hasta yakınlarına büyük güven verir.
  • Alabileceği birçok pozisyon sayesinde hasta, istediği şekilde yatak içerisinde kalabilir. Hem baş hem de ayak kısmının oynar olması sayesinde hasta değişik pozisyonlarda yatırılarak rahat etmesi sağlanabilir.
  • Lazımlık bulunan modellerde hasta ihtiyaçlarını karşılayabilir.
  • Ayarlanabilen yükseklik ayarları sayesinde hasta, rahat bir şekilde yatağına ulaşabilir. Bu, özellikle tekerlekli sandalye kullanan hastalar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Engelli hastalar kimseye ihtiyaç duymadan bu özellik sayesinde yataklarına rahat bir şekilde erişebilirler.

Eğer sizin de evinizde sürekli yatakta kalmak zorunda olan bir hasta varsa bir hasta yatağı temin etmelisiniz. Gerek kısa süreli kullanımlardan dolayı gerekse yüksek fiyattan dolayı hasta yataklarını satın almak yerine hastane yatağı kiralama hizmetini alabilirsiniz. Bu sayede hem yüksek miktarlar ödemek zorunda kalmaktan hem de yatağı kullandıktan sonra satış sıkıntısından kurtulmuş olursunuz.

Hastane yatağı kiralama hizmetini almak için kafanızda temizlik konusunda soru işaretleri oluşmuş olabilir. Fakat hasta yatakları kullanımdan sonra gerekli dezenfekte işlemleri gerçekleştirilir. Bu sayede hasta, karşılaşabileceği yeni hastalıklardan da korunmuş olur.

Çoğu hasta yakını satın aldıkları hasta yataklarına ihtiyaçları kalmadıktan sonra bunları bir de satma derdiyle uğraşıyor. Fakat kısa süreli kullanım olacağını biliyorsanız hasta yataklarını satın almak yerine kiralamak daha mantıklı olacaktır. Fakat verilen tavsiyelere göre eğer yatakların kullanım süresinin 4 aydan fazla olacağı biliniyorsa hastane yataklarını kiralama yerine satın alınması daha uygun olacaktır.

Özetle; sizin de hastane yatağına ihtiyacınız varsa ve bu kısa süreli bir ihtiyaç ise gönül rahatlığıyla hastane yatağı kiralama hizmetini alabilirsiniz.

Kiralık Hasta Yatağı Modelleri

  
1424 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın