Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1
Hastane Yatağı Kiralama

Hastane Yatağı Kiralama

Uzun süre yatağa hapseden hastalıklar için hasta karyolası temin edilmesi gereken unsurlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Hasta yatakları gündelik hayatta kullanılan yataklardan farklı olarak hem hastaya hem de refakatçiye büyük yararlar sağlamaktadır. Bu yararların başında, hastayı oluşabilecek yatak yaralarından koruması gelmektedir. Hasta yataklarının diğer faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Hastayı yeni oluşabilecek rahatsızlıklardan korur. Yukarıda da dediğimiz gibi özellikle normal yataklardan farklı olarak hastaları yatak yaralarına karşı koruyabilirler.
  • Kenarlarında bulunan korumalıkları sayesinde hastayı düşme riskine karşı korur. Bu özellik hasta ve hasta yakınlarına büyük güven verir.
  • Alabileceği birçok pozisyon sayesinde hasta, istediği şekilde yatak içerisinde kalabilir. Hem baş hem de ayak kısmının oynar olması sayesinde hasta değişik pozisyonlarda yatırılarak rahat etmesi sağlanabilir.
  • Lazımlık bulunan modellerde hasta ihtiyaçlarını karşılayabilir.
  • Ayarlanabilen yükseklik ayarları sayesinde hasta, rahat bir şekilde yatağına ulaşabilir. Bu, özellikle tekerlekli sandalye kullanan hastalar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Engelli hastalar kimseye ihtiyaç duymadan bu özellik sayesinde yataklarına rahat bir şekilde erişebilirler.

Eğer sizin de evinizde sürekli yatakta kalmak zorunda olan bir hasta varsa bir hasta yatağı temin etmelisiniz. Gerek kısa süreli kullanımlardan dolayı gerekse yüksek fiyattan dolayı hasta yataklarını satın almak yerine hastane yatağı kiralama hizmetini alabilirsiniz. Bu sayede hem yüksek miktarlar ödemek zorunda kalmaktan hem de yatağı kullandıktan sonra satış sıkıntısından kurtulmuş olursunuz.

Hastane yatağı kiralama hizmetini almak için kafanızda temizlik konusunda soru işaretleri oluşmuş olabilir. Fakat hasta yatakları kullanımdan sonra gerekli dezenfekte işlemleri gerçekleştirilir. Bu sayede hasta, karşılaşabileceği yeni hastalıklardan da korunmuş olur.

Çoğu hasta yakını satın aldıkları hasta yataklarına ihtiyaçları kalmadıktan sonra bunları bir de satma derdiyle uğraşıyor. Fakat kısa süreli kullanım olacağını biliyorsanız hasta yataklarını satın almak yerine kiralamak daha mantıklı olacaktır. Fakat verilen tavsiyelere göre eğer yatakların kullanım süresinin 4 aydan fazla olacağı biliniyorsa hastane yataklarını kiralama yerine satın alınması daha uygun olacaktır.

Özetle; sizin de hastane yatağına ihtiyacınız varsa ve bu kısa süreli bir ihtiyaç ise gönül rahatlığıyla hastane yatağı kiralama hizmetini alabilirsiniz.

Kiralık Hasta Yatağı Modelleri

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      63 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın