Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı hasta yatağı ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatağı Türleri

Hastane Yatakları Türleri

Hasta yatakları, hastanın konforu ve ihtiyaçları için baş ve alt gövde alanlarını yükseltmek / düşürmek suretiyle ayarlanabilir özellikte üretilmektedir. Hareketsiz olan veya günün büyük kısmını yatağa bağlı geçiren insanlar için yatak yaralarının önlenmesine yönelik daha fazla pozisyon ve seçeneğe sahip hastane yatakları gerekebilir. Hastane yatakları (manuel, yarı-elektrikli ve tam elektrikli) olarak 3 ana gruba ayrılır. Manuel Hasta Yatakları: Elle çevrilebilen kranklar yatağın baş ve ayak kısmı yanı sıra yatak yüksekliğini ayarlamak için kullanılır. Bu yataklar, sık pozisyon değiştirmeyi gereksinimi olmayan insanlar için en ekonomik ve en iyi seçimdir. El krankları tipik olarak yatağın alt kısmında bulunur ve bu krankları fiziksel olarak sağlam bir kişinin kullanması gerekir.

Yarı elektrikli hasta yatakları: Yatağa monte edilmiş bir elektrikli motor, yatağın baş ve ayak bölümlerini yükseltmek ve indirmek için kullanılır. Hastalar ve bakıcılar motora bağlı bir el kumandasındaki düğmelere basarak konumlandırmayı ayarlarlar. Yatağın yüksekliği ise bir el krankıyla manuel olarak ayarlanır. Yarı elektrikli hasta yatakları, yatağın yüksekliğini sık sık ayarlamasını gerektirmeyen, ancak kumanda üzerindeki bir tuşa dokunarak konumlandırmanın konforundan fayda sağlayacak insanlar için idealdir.

Tam Elektrikli Hasta Yatakları: Yükseklik ayarı ve yatağın konumlandırma işlemleri el kumandası ile hasta ve / veya bakıcı tarafından kontrol edilir ve bir elektrik kesintisi olmadığı sürece (bir manuel krank kullanılmasını gerektirmez, ancak birçok hasta yatağı artık bir pil ile acil durumlarda çalıştırılabilmektedir). Tam elektrikli hasya karyolası modelleri, hastaların yatağa girip çıkmalarını kolaylaştırır ve  bakım hizmeti veren kişinin hastanın alt değişimini yapması ya da çarşaf değiştirmesi gibi durumlarda yatağı rahatça çalışabileceği bir yüksekliğe kaldırmasına olanak sağlar. Tam elektrikli hasta yatakları, Trendelenburg, ters Trendelenburg ve kardiyak sandalye konumu gibi daha fazla pozisyona sahiptir.

Tam Elektrikli Hasta Karyolası Modelleri

 • 2 motorlu elektrikli ekonomik hasta karyolası
 • 2 motorlu elektrikli nikelaj korkuluklu hasta karyolası
 • 2 motorlu alüminyum yan korkuluklu hasta karyolası
 • 2 motorlu ABS (anti bakteriyel silinebilir) başlıklı hasta karyolası
 • 2 motorlu lazımlıklı hasta karyolası
 • 2 motorlu abs başlıklı ve abs yan korkuluklu hasta karyolası
 • 3 motorlu alüminyum korkuluklu hasta karyolası
 • 3 motorlu ABS (anti bakteriyel silinebilir) başlıklı hasta karyolası
 • 4 motorlu hasta karyolası
 • 4 motorlu Alman malı katlanır hasta karyolası
 • Çocuk hasta karyolası

Hasta Karyolası
  
2086 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın