Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Karyolası İmalatında Emek Sağlık Çizgisi

Hasta Karyolası İmalatında Emek Sağlık Çizgisi

Sağlık sektörü diğer alanlar gibi zaman içerisinde gelişmiş, teknolojinin yardımı ile farklı çözümler üretilmiştir. Bu alanda 1996 yılından beri yer alan Emek Sağlık, başarılı bir grafik yakalamış, kalitesinden ödün vermeden günümüze dek çalışmalarını devam ettirmiştir. Firma hastane ve tıbbi malzeme platformunda müşteri memnuniyetini esas almakta, bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Hastanın tedavi sürecini konforlu ve güvenli bir şekilde geçirebilmesi için iyi bir hasta yatağına ihtiyaç duyulmaktadır. Firma bünyesinde ev tipi, demir aksam, kumandalı, elektrikli 2 motorlu ekonomik hasta karyolası, ABS başlıklı hasta karyolası ve ahşap hasta karyolası gibi modellere yer verilmektedir. Geniş bir ürün yelpazesi bulunmasından dolayı istenilen ürünlere kolaylıkla ulaşılması mümkündür.

Farklı özellikler ile üretilen hasta yatağı çeşidi bulunmaktadır. Felçli hasta yatağı da bunlardan bir tanesidir. Ürün hastanın yattığı yerde bakıcının yardımına en az ihtiyaç duyacağı şekilde tasarlanmış olup, standart nikelajlı serum askısı mevcuttur. 4 motorlu elektrikli felçli hasta yatağının özellikleri arasında karyolanın başlık ve korkuluklarının anti bakteriyel abs malzemeden üretilmesi ve üst platformunda bulunan hava delikleri sayesinde terlemenin önlenmesi yer almaktadır. Ayrıca piston motorları ile 180-200 kg ağırlıktaki hastalarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Bütçeye uygun, otomatik ayarlanabilir, hareketli hasta yataklarının özelliklerine böylelikle ulaşmak daha kolay hale getirilmektedir. Ürünlerin görselleri de aynı şekilde siteye eklenmektedir. Hastaların iyileşene dek ihtiyaç duyacağı yatak, serum askısı, tekerlekli araba ve koltuk değneği gibi ürünlerde site bünyesinde bulunmaktadır. Fiyatlar ise seçilecek ürüne göre değişiklik göstermektedir.

Müşterilerin durumuna uygun şekilde çözümler üretmeyi hedefleyen Emek Sağlık, profesyonel yöneticileri ve eğitimli çalışma arkadaşlarıyla birlikte hastane ve tıbbi malzeme alanındaki birçok ürün ile sektörde hizmet sunmaktadır. Yalnızca hasta yatağı ve hasta karyolası satışı değil kiralama işlemi de firma bünyesinde yapılabilmektedir. Acil bir durum esnasında kiralama işlemi ile karyola modeline ulaşılabilmektedir.

Emek Sağlık yalnızca hasta yatağı konusunda değil diğer alanlarda da hizmet vermeyi sürdürmektedir. Paslanmaz çelikten tıbbi ürünler ve muayene masası gibi birçok ürüne site üzerinden erişim sağlanmaktadır. Şirketin web sayfası bu anlamda detaylı bilgileri içermektedir. Yer alan ürünleri yedi gün yirmi dört saat incelemek imkânı vardır.

Uzun yıllardır sektörde yer alan şirket kaliteye önem vermekte, başarısını da artırmaktadır. Havalı hasta yatağı, boru tipi havalı yatak, hastane dolapları ve diğer medikal sağlık ürünlerine sahip olmak için firma ile iletişime geçerek bilgi sahibi olmak mümkündür. Ayriyeten kolaylıkla karar verebilmek açısından site üzerinden gereken araştırma yapılabilmektedir.

Hasta Yatakları

  
1619 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın