Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1
Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Kiralama

Hastanın, hastanedeki tedavi süreci tamamlandıktan sonra evde bakımı yapılmak koşulu ile taburcu edilmesi ya da geçici bir süre için evde bakımının yapılması gereken hastalar için hasta karyolasının satın alınmasına alternatif olara hasta karyolası kiralama yöntemi de kullanılmaktadır. Hasta karyolaları normal yataklar ve karyolalara göre daha fonksiyonel ve konforlu olduğu için hastanın bakımının yapılmasını kolaylaştırır ve hastanın yaşam kalitesinin artmasını sağlar. Hasta karyolası kiralama hizmeti bilgilendirme sonrası verilen adrese hasta karyolasının getirilip kurulması ile başlar ve süresi biten siparişler tekrar adrese gelinip alınarak hizmet sona erer. Bu sisteme hasta karyolası kiralama sistemi denmektedir ve bu kiralama hizmetleri genel olarak aylık şekilde yapılmaktadır.

Bakımı evde yapılan hastalar için uygulanan hasta karyolası kiralama hizmeti kısa süren yatışlar söz konusu olduğunda oldukça avantajlı bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Örnek vermek gerekirse, hastanızın altı ay gibi bir süre için bu hasta karyolasına ihtiyacı olsun. Bu süre içerisinde bir hasta karyolası kiralamak bir hasta karyolası satın almaktan daha avantajlı olacaktır.

Hasta karyolalarının kiralanması genellikle aylık olarak yapılmakta ve ay sonunda eğer artık bu hasta karyolasına ihtiyaç duymuyorsanız hasta karyolası evinize gelen ekibimiz tarafından tekrar teslim alınmaktadır. Ancak kiralamayı uzatmak istiyorsanız müşteri temsilciliğimizi arayarak uzatmak istediğiniz süreyi belirtmeniz ve kira bedelini ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca kiralama sürecinde karşılaşacağınız her türlü sorun için size yardımcı olunmakta ve sorunlarınızın giderilmesi sağlanmaktadır. Hasta karyolası kiralamak için yapmanız gereken tek şey hasta karyolası kiralama bölümünden size uygun hasta karyolasını seçmek ve müşteri temsilciliğimizi arayarak gerekli bilgileri iletmektir. Müşteri temsilcimizden bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinebilir ve aklınızdaki sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      171 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın