Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatakları ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık hasta yatağı kiralama ve satış firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Kiralama

Hastanın, hastanedeki tedavi süreci tamamlandıktan sonra evde bakımı yapılmak koşulu ile taburcu edilmesi ya da geçici bir süre için evde bakımının yapılması gereken hastalar için hasta karyolasının satın alınmasına alternatif olara hasta karyolası kiralama yöntemi de kullanılmaktadır. Hasta karyolaları normal yataklar ve karyolalara göre daha fonksiyonel ve konforlu olduğu için hastanın bakımının yapılmasını kolaylaştırır ve hastanın yaşam kalitesinin artmasını sağlar. Hasta karyolası kiralama hizmeti bilgilendirme sonrası verilen adrese hasta karyolasının getirilip kurulması ile başlar ve süresi biten siparişler tekrar adrese gelinip alınarak hizmet sona erer. Bu sisteme hasta karyolası kiralama sistemi denmektedir ve bu kiralama hizmetleri genel olarak aylık şekilde yapılmaktadır.

Bakımı evde yapılan hastalar için uygulanan hasta karyolası kiralama hizmeti kısa süren yatışlar söz konusu olduğunda oldukça avantajlı bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Örnek vermek gerekirse, hastanızın altı ay gibi bir süre için bu hasta karyolasına ihtiyacı olsun. Bu süre içerisinde bir hasta karyolası kiralamak bir hasta karyolası satın almaktan daha avantajlı olacaktır.

Hasta karyolalarının kiralanması genellikle aylık olarak yapılmakta ve ay sonunda eğer artık bu hasta karyolasına ihtiyaç duymuyorsanız hasta karyolası evinize gelen ekibimiz tarafından tekrar teslim alınmaktadır. Ancak kiralamayı uzatmak istiyorsanız müşteri temsilciliğimizi arayarak uzatmak istediğiniz süreyi belirtmeniz ve kira bedelini ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca kiralama sürecinde karşılaşacağınız her türlü sorun için size yardımcı olunmakta ve sorunlarınızın giderilmesi sağlanmaktadır. Hasta karyolası kiralamak için yapmanız gereken tek şey hasta karyolası kiralama bölümünden size uygun hasta karyolasını seçmek ve müşteri temsilciliğimizi arayarak gerekli bilgileri iletmektir. Müşteri temsilcimizden bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinebilir ve aklınızdaki sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
740 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın