Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Kiralama

Hastanın, hastanedeki tedavi süreci tamamlandıktan sonra evde bakımı yapılmak koşulu ile taburcu edilmesi ya da geçici bir süre için evde bakımının yapılması gereken hastalar için hasta karyolasının satın alınmasına alternatif olara hasta karyolası kiralama yöntemi de kullanılmaktadır. Hasta karyolaları normal yataklar ve karyolalara göre daha fonksiyonel ve konforlu olduğu için hastanın bakımının yapılmasını kolaylaştırır ve hastanın yaşam kalitesinin artmasını sağlar. Hasta karyolası kiralama hizmeti bilgilendirme sonrası verilen adrese hasta karyolasının getirilip kurulması ile başlar ve süresi biten siparişler tekrar adrese gelinip alınarak hizmet sona erer. Bu sisteme hasta karyolası kiralama sistemi denmektedir ve bu kiralama hizmetleri genel olarak aylık şekilde yapılmaktadır.

Bakımı evde yapılan hastalar için uygulanan hasta karyolası kiralama hizmeti kısa süren yatışlar söz konusu olduğunda oldukça avantajlı bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Örnek vermek gerekirse, hastanızın altı ay gibi bir süre için bu hasta karyolasına ihtiyacı olsun. Bu süre içerisinde bir hasta karyolası kiralamak bir hasta karyolası satın almaktan daha avantajlı olacaktır.

Hasta karyolalarının kiralanması genellikle aylık olarak yapılmakta ve ay sonunda eğer artık bu hasta karyolasına ihtiyaç duymuyorsanız hasta karyolası evinize gelen ekibimiz tarafından tekrar teslim alınmaktadır. Ancak kiralamayı uzatmak istiyorsanız müşteri temsilciliğimizi arayarak uzatmak istediğiniz süreyi belirtmeniz ve kira bedelini ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca kiralama sürecinde karşılaşacağınız her türlü sorun için size yardımcı olunmakta ve sorunlarınızın giderilmesi sağlanmaktadır. Hasta karyolası kiralamak için yapmanız gereken tek şey hasta karyolası kiralama bölümünden size uygun hasta karyolasını seçmek ve müşteri temsilciliğimizi arayarak gerekli bilgileri iletmektir. Müşteri temsilcimizden bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinebilir ve aklınızdaki sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz.

  
960 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın