Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1
Kısa Vadeli ve Uzun Vadeli Hasta Yatakları

Kısa Vadeli ve Uzun Vadeli Hasta Yatakları

Kısa Vadeli Yataklar Uzun Vadeli Yataklara göre daha ucuzdur. Kısa bir süre için hasta yatağı ihtiyacı olan sevdikleriniz için tasarlanmıştır. Daha çok gündüz ve / veya daha uzun (6-12 ay) kullanılacak bir yatak arıyorsanız eğer, kısa vadeli yataklar sizin için idealdir. Daha uzun süreli kullanımlar için 1000 TL ve üzeri fiyat aralığında olan hasta karyolalarını öneriyoruz.

Hastanıza mükemmel bir yatak seçimi için karyola yanısıra, karyolada kullanılacak şilte, serum askısı gibi diğer donanımların da kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Hasta karyolası içinde kullanılacak yatağın seçimi konfor ve rahat hareket için önemli bir etkendir. Biz daha çok 23 danste sertlikte üretilmiş lazer kesim yatakları tercih ve tavsiye ediyoruz.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1213 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın