Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Google +1
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatakları ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Kısa Vadeli ve Uzun Vadeli Hasta Yatakları

Kısa Vadeli ve Uzun Vadeli Hasta Yatakları

Kısa Vadeli Yataklar Uzun Vadeli Yataklara göre daha ucuzdur. Kısa bir süre için hasta yatağı ihtiyacı olan sevdikleriniz için tasarlanmıştır. Daha çok gündüz ve / veya daha uzun (6-12 ay) kullanılacak bir yatak arıyorsanız eğer, kısa vadeli yataklar sizin için idealdir. Daha uzun süreli kullanımlar için 1000 TL ve üzeri fiyat aralığında olan hasta karyolalarını öneriyoruz.

Hastanıza mükemmel bir yatak seçimi için karyola yanısıra, karyolada kullanılacak şilte, serum askısı gibi diğer donanımların da kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Hasta karyolası içinde kullanılacak yatağın seçimi konfor ve rahat hareket için önemli bir etkendir. Biz daha çok 23 danste sertlikte üretilmiş lazer kesim yatakları tercih ve tavsiye ediyoruz.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
1621 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın