Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1
Medikal Hasta Yatakları Ve Sağlık Ürünleri

Hasta Karyolası, Hasta Yatağı, Medikal Sağlık Ürünleri

Elektrik motorlu hasta karyolası yanında ihtiyacınız olabilecek diğer medikal sağlık ürünleri de firmamızda mevcuttur.

Hasta karyolasının yanında alez, serumluk, elektrik gittiğinde çalışabilmesi için pil, servis, kurulum ücretsizdir. Tüm İstanbul ilçelerine 3 saat içinde teslimat yapıyoruz.

Resimler üretim tesislerimizde çekilmiştir, bire bir aynısıdır.

Garanti belgesi olmayan ürünleri tercih etmeyin. Mutlaka garanti belgesini isteyin. Bir çok hasta karyolası firması 2 yıl veya 5 yıl garanti veriyoruz diyorlar ama üründe arıza olduğu zaman kabul etmiyorlar. Emek Sağlık hasta karyolası imalatçısı olarak 2 yıl garanti 10 yıl yedek parça garanti veriyoruz. Garanti belgemizi resimlerde görebilirsiniz. Medikal firmaları kendisi garanti asla veremez. İmalatçı firma garanti verebilir. Ürün kapınıza geldiği zaman garanti belgesi yoksa lütfen karyolayı almayın.

Lütfen dikkat ediniz !

Emek Sağlık farklı resimler kullanıp müşteriyi yanıltmamak adına her zaman orijinal resim kullanmıştır. Diğer medikal firmaları gibi ucuz fiyatlar yazıp ilan verip farklı farklı resimler asla kullanmamıştır. Müşteri ürünü incelediği zaman, bana hangi ürün gelecek diye tereddüt etmemesi için yazıların altında orijinal resimleri kullanmıştır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1248 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın