Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Google +1
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Medikal Hasta Yatakları Ve Sağlık Ürünleri

Hasta Karyolası, Hasta Yatağı, Medikal Sağlık Ürünleri

Elektrik motorlu hasta karyolası yanında ihtiyacınız olabilecek diğer medikal sağlık ürünleri de firmamızda mevcuttur.

Hasta karyolasının yanında alez, serumluk, elektrik gittiğinde çalışabilmesi için pil, servis, kurulum ücretsizdir. Tüm İstanbul ilçelerine 3 saat içinde teslimat yapıyoruz.

Resimler üretim tesislerimizde çekilmiştir, bire bir aynısıdır.

Garanti belgesi olmayan ürünleri tercih etmeyin. Mutlaka garanti belgesini isteyin. Bir çok hasta karyolası firması 2 yıl veya 5 yıl garanti veriyoruz diyorlar ama üründe arıza olduğu zaman kabul etmiyorlar. Emek Sağlık hasta karyolası imalatçısı olarak 2 yıl garanti 10 yıl yedek parça garanti veriyoruz. Garanti belgemizi resimlerde görebilirsiniz. Medikal firmaları kendisi garanti asla veremez. İmalatçı firma garanti verebilir. Ürün kapınıza geldiği zaman garanti belgesi yoksa lütfen karyolayı almayın.

Lütfen dikkat ediniz !

Emek Sağlık farklı resimler kullanıp müşteriyi yanıltmamak adına her zaman orijinal resim kullanmıştır. Diğer medikal firmaları gibi ucuz fiyatlar yazıp ilan verip farklı farklı resimler asla kullanmamıştır. Müşteri ürünü incelediği zaman, bana hangi ürün gelecek diye tereddüt etmemesi için yazıların altında orijinal resimleri kullanmıştır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
1789 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın