Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Medikal Hasta Yatakları Ve Sağlık Ürünleri

Hasta Karyolası, Hasta Yatağı, Medikal Sağlık Ürünleri

Elektrik motorlu hasta karyolası yanında ihtiyacınız olabilecek diğer medikal sağlık ürünleri de firmamızda mevcuttur.

Hasta karyolasının yanında alez, serumluk, elektrik gittiğinde çalışabilmesi için pil, servis, kurulum ücretsizdir. Tüm İstanbul ilçelerine 3 saat içinde teslimat yapıyoruz.

Resimler üretim tesislerimizde çekilmiştir, bire bir aynısıdır.

Garanti belgesi olmayan ürünleri tercih etmeyin. Mutlaka garanti belgesini isteyin. Bir çok hasta karyolası firması 2 yıl veya 5 yıl garanti veriyoruz diyorlar ama üründe arıza olduğu zaman kabul etmiyorlar. Emek Sağlık hasta karyolası imalatçısı olarak 2 yıl garanti 10 yıl yedek parça garanti veriyoruz. Garanti belgemizi resimlerde görebilirsiniz. Medikal firmaları kendisi garanti asla veremez. İmalatçı firma garanti verebilir. Ürün kapınıza geldiği zaman garanti belgesi yoksa lütfen karyolayı almayın.

Lütfen dikkat ediniz !

Emek Sağlık farklı resimler kullanıp müşteriyi yanıltmamak adına her zaman orijinal resim kullanmıştır. Diğer medikal firmaları gibi ucuz fiyatlar yazıp ilan verip farklı farklı resimler asla kullanmamıştır. Müşteri ürünü incelediği zaman, bana hangi ürün gelecek diye tereddüt etmemesi için yazıların altında orijinal resimleri kullanmıştır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1683 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın