Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1
Elektrikli Hasta Yatakları

Elektrikli Hasta Yatakları

Ürettiğimiz hasta karyolası ve hasta yatağı çeşitleri, evler, hastaneler ve diğer sağlık merkezlerinde en çok tercih edilen marka olma ayrıcalığını kazanmıştır. Ekonomik fiyatları, dayanıklılığı ve estetik dizaynları ile dikkati çeken Emek Sağlık Hasta Karyolaları; üretim, dağıtım, satış ve teslimat süreçlerini tamamen kendi bünyesindeki ekip ve ekipmanlarla gerçekleştirmektedir.

Online Hasta Yatakları Kiralama ve Satış Hizmeti Verdiğimiz Web Sitelerimiz

www.emeksaglik.com
www.emeksaglik.net
www.hastakaryolasiemek.com
www.hastayataklariemek.com
www.hastayataklari.co

www.sarimetalimalat.com
www.kariyermedikal.com

Elektrikli Hasta Karyolası Elektrikli Hasta Karyolası

Elektrikli Hasta Karyolası Elektrikli Hasta Karyolası

Elektrikli Hasta Karyolası
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1944 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın