Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

Hasta yatakları da diğer ürünler gibi birçok farklı modeli olan bir yatak türüdür. Hasta yatağı modelleri hasta yatağının parçalarına göre değişiklik göstermektedir.

Hasta yatakları da diğer ürünler gibi birçok farklı modeli olan bir yatak türüdür. Hasta yatağı modelleri hasta yatağının parçalarına göre değişiklik göstermektedir. Hasta yatağı yatalak ya da kaza geçirmiş bu yüzden kısa süreli de olsa yatmak zorunda olan ya da yaşlılıktan dolayı artık yürüyemeyen insanlar için üretilmiş bir yatak türüdür. Hasta yatakları normal yataklar gibi değildir.  Kendisine özgü birçok özelliği vardır. Bu özellikler elektrikli motorla çalışma, hastanın rahat yatması için başlıklara sahip olma, hastanın güvenliği için yan korkuluklar takılması ve son özellikte tekerleklerinin kilitlenebilir olmasıdır. Hasta yatağının dış ölçüleri 1 metreye 2 metre iç ölçüleri ise 90santimatre ile 190 santimetre arasındadır.

Hasta yatağı çeşitleri

Hasta yatağı çeşitlerimiz motor sayısına göre, yan korkuluk ve başlık modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu çeşitler hasta yatağı fiyatlarını da etkilemektedir. Hasta yatağı çeşitlerimizi kısaca anlatmak gerekirse şöyle sıralayabiliriz. İlk hasta yatağı çeşidimiz iki motorlu hasta yatağıdır. Bu modelimiz dual motora sahiptir ve baş ve ayak kısımlarını yatağın 90 dereceye kadar kaldırabilir. Bu hasta yatağının yan korkulukları ve başlıkları plastik ahşap ya da alüminyum olabilir. Plastik yan korkuluğumuz daha lüks fiyatı biraz daha yüksektir. Diğer bir hasta yatağı türümüz üç motorlu hasta yatağıdır. Piston motoru sayesinde yukarı aşağı hareket etmekte olan bu yatak hastanın rahatlığı ve günlük ihtiyaçları için oldukça idealdir. Yan korkuluk ve başlıklar iki motorlu hasta yatağıyla aynıdır. Diğer bir yatak türümüz dört motorlu hasta yatağıdır. En yüksek performanslı hasta yatağımızdır. Eğim özelliğine sahiptir. Özel iki adet yatak türümüz daha vardır. Bunlar ev tipi ahşap hasta yatağı ve lazımlıklı hasta yatağıdır. Bu iki yatak türümüzde dual motora sahiptir ve özel ihtiyaçlar için kullanılır

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   113 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın