Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

Hasta yatağı fiyatlarının belirlenmesinde birçok etken bulunmaktadır. Bu etkenlerin başında hasta yatağı modeli, kalitesi, hasta yatağının fonksiyonları gibi birçok etken bulunmaktadır.

Hasta yatağı fiyatlarının belirlenmesinde birçok etken bulunmaktadır. Bu etkenlerin başında hasta yatağı modeli, kalitesi, hasta yatağının fonksiyonları gibi birçok etken bulunmaktadır. Hasta yatakları felçli ya da kısa süreli olarak yatağa bağımlı hastalar için üretilmiş bir yatak türüdür. Kariyer medikal olarak tüm hasta yatağı modellerinin üretimi yapmaktayız.

Hsta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatağının fiyatları hasta yatağı çeşitlerine göre değişmektedir. Hasta yatakları çeşitlerimiz motor sayısına göre, yan korkuluk ve başlık modellerine göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak iki motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmını hareket ettirebilen bir yatak türüdür. Bu yatak türünün yan korkulukları demir, plastik ya da ahşap olabilir. Demir yan korkuluklu ve başlıklı iki motorlu en ekonomik hasta yatağı modelimizdir. Plastik yan korkuluklu ve başlıklı hasta yatağımız ise iki motorlu hasta yatakları arasında fiyat olarak en pahalı modelimizdir.

Bir diğer hasta yatağı modelimiz üç motorlu hasta yatağıdır. Bu hasta yatağı baş ve ayak kısmını hareket ettirmesinin yanı sıra yukarı aşağı hareketini de yapar. Yan korkulukları plastik ya da alüminyumdur. Plastik yan korkuluklu hasta yatağının fiyatı alüminyum korkuluklu hasta yatağına göre daha fazladır. Üç motorlu hasta yatağının fiyatı iki motorlu hasta yatağının fiyatına göre dört yüz ile beş yüz türk lirası arasında daha fazladır.

Dört motorlu hasta yatağı diğer hasta yatağı modelimizdir. En konforlu ve lüks hasta yatağı modelimiz olan bu hasta yatağı fiyat olarak en pahalı modelimizdir. Bu hasta yatağının motoru eğim özelliğine sahiptir. Yan korkulukları ve başlıkları plastik olan bu hasta yatağının yan korkulukları ve başlıkları tamamen antibakteriyel özelliğe sahiptir. Fiyat olarak üç motorlu hasta yatağı ile arasında dört yüz- beş yüz türk liralık fark bulunur.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   109 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın