Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

Donanımlı ve gerçekten kaliteli hasta yatakları ve hasta karyolası modelleri bulunmaktadır. Elektrikli sistemle çalışma özelliği olan motorlu yataklar, hareket kabiliyeti kısıtlı olan hastalar için çok uygundur. 2 adet, 3 ya da 4 adet motoru olan mod

Hastalıkların Tedavisi için Hasta Yatakları Önemlidir

Hastalık döneminde insan bedeni gerçekten çok hassas olur. En ufak bir ters hareket bedende önemli zararların görülmesine neden olabilir. Bu nedenle, hastaların bakımlarının sağlıklı yapılması için özel tasarım hasta yatakları kullanılmaktadır. Hastanelere gidildiğinde, hasta odalarına girildiğinde göze çarpan il detay, her odada mutlaka hasta yataklarının bulunmasıdır. Bunun nedeni, vücutları son derece hassas olan hastaların bu süreçte klasik, günlük yaşamdaki yataklarda yatmalarının kesinlikle uygun olmamasıdır.

Hem hastanelerde, hem de evlerde hasta bakımları süresince hasta yatakları kullanılması çok önemlidir. Evlerde hasta bakımlarında yatakların önemi konusunda halkımız arasında bilinçlenme olmuştur ve bu da son derece sağlıklı bir durumdur. Hastaların ve yakınlarının yapması gereken, kesinlikle tedaviyi yapan hekimlere danışarak, doğru hasta yatağı alarak kullanmaktır.

Hastalık Türüne Göre Hasta Yatağı Seçilmelidir

Yaş, kilo, beden yapısı, hastalık türü, tedavinin şekli, hasta yatağı seçilmesinde farklılık gösteren kriterlerdir. Her hastanın rahatsızlığı farklı olduğundan, seçilecek modelin de farklı olması gerekir. Bu konuda en doğrusu, tedaviyi yapan hekime danışmak, hangi yatak modelinin seçilmesi noktasında, hekim görüşüne göre hareket edilmesidir. Ayağı kırılan bir hastanın kullanacağı yatak farklı, yaşlı ve yatalak hastanın kullanacağı yatak farklıdır. Bundan sonra, yatak kiralama ve satışı hizmeti sunan firmalardan, gerçekten güvenilir olanlardan de bilgi ve destek alınabilir. Bu konuda öne çıkan firmalardan biri Haskar Medikal firmasıdır.

Yatak ve Kanepe Modelleri

Donanımlı ve gerçekten kaliteli hasta yatakları ve hasta karyolası modelleri bulunmaktadır. Elektrikli sistemle çalışma özelliği olan motorlu yataklar, hareket kabiliyeti kısıtlı olan hastalar için çok uygundur. 2 adet, 3 ya da 4 adet motoru olan modelleri, hareket kabiliyetine göre seçmek mümkündür. Kumandalı olarak komut verilen hasta yatağı modellerinde tek tuşa basarak yatağın hareket ettirilmesi mümkündür. Hasta zorlanmadan, yatma pozisyonundan, oturma pozisyonuna gelebilir. Günlük hareketlerini bu komutlarla çok rahat yapabilir. Özel üretim, ortopedik hasta karyolası modelleri de duruma göre tercih edilebilir. Ahşap detaylı karyolalarda, aynı donanımlara sahip olup, dışarıdan bakıldığında gerçek bir ev yatağı gibi görünmektedir.

Hava ventilasyon sistemiyle çalışma özelliğinde olan havalı yataklar da çeşitleri ile tercih edilebilir. Bu şekilde hasta karyolası ve yatakları, bedenleri çok hassas olan hastalar için son derece uygundur. Havalı yatak modellerinde, baklava dilimli özel bir doku bulunmaktadır. Masaj etkisi yaratan özel dokusu, hassas durumda olan tenin rahatlamasını sağlar. Dokusu sayesinde yatak yaralarının oluşmasını önlemektedir. Bu durum, yatalak olan hastaların gerçekten çok sağlıklı olmasını sağlar. Sürekli yatması gereken hastaların bedenlerinde bir süre sonra tenlerinde gerçekten mikrop kapma riski yüksek olan yatak yaralarının oluşması söz konusu olmaktadır. Pompa ile şişirilebilen modeller bu duruma engel olur.

Yatakların tekerlekli olması, taşınabilir olması noktasında çok pratiktir. Ayrıca sabit konumda olması için de kilitlenebilir. PVC malzeme ile hazırlanan kaplamaların son derece kolay temizlendiğini belirtmek gerekir. Antibakteriyel yatakların seçilmesi ise gerçek bir hijyen sağlar. Standart ölçülerde olan yatakların birçok boyda ve kiloda hastaların kullanması için ideal olduğunu da belirtmek gerekir. Uygun kiralama ve satış fiyatları ile mutlaka modellerin alınması gerekmektedir. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   192 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın