Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

Pek çok olası nedenden ötürü, yatarak tedavi görmesi gereken hastaların, tedavi sürecini konforlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde geçirebilmeleri için özel olarak üretilmiş hasta yatakları kullanmaları büyük kolaylık sağlamaktadır.

Emek Sağlık Hasta Yatakları

Pek çok olası nedenden ötürü, yatarak tedavi görmesi gereken hastaların, tedavi sürecini konforlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde geçirebilmeleri için özel olarak üretilmiş hasta yatakları kullanmaları büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kolay kullanım ve ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmış olan yataklar, tedavi sürecinde hastanın rahatlığını destekleyecek ve bel, sırt, boyun ağrısı ve benzeri gibi olası rahatsızlıkları engelleyecek yapıya sahiptirler.

Neden Bir Hasta Yatağına İhtiyaç Duyulur?

Hastanın, hareket kabiliyetinin çok kısıtlı olduğu, hastalığın şiddetinin çok olduğu ya da uzun süre yatarak tedavi gereken durumlarda, hastanın tedavi sürecindeki konfor, güvenlik ve sağlığına ilişkin yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirmek için hasta yatağı kullanılabilir.

Hasta Yatağının Avantajları Nelerdir?

Hasta karyolaları manuel ve elektrikli olarak üretilirler. Doğası gereği bu tür yataklar, uç ve arka kısımlarından yükseltilip alçaltılabilirler. Bu hastanın göğüs ve bacak kısımlarının pozisyonunu değiştirebilmesi açısından önemlidir. Hastanın yatar pozisyondan oturur pozisyona geçebilmesini hareket etmeden sağlayabiliyor olması bir avantaj sağlıyor.

Hasta karyolası, yan taraflarında bulunan güvenlik panelleri sayesinde, olası düşme sorunlarını sıfıra indirdiği gibi gerektiğinde tutuş desteği de sağlamaktadır. Yükselip alçalabilen özelliğe sahip olması bakımı yapan kişinin hem daha rahat çalışmasını hem de hastayı daha az rahatsız etmesini sağlıyor.

Manuel hasta yatakları, hareket kabiliyeti çok fazla kısıtlanmamış olan hastalar için uygun olabilirken, elektrik motorlu yataklar daha rahat bir kullanım sağlaması nedeniyle, kas gücü harcamak istemeyen kişiler için idealdir. Elektrik motorlu hasta karyolası, motor sayısına göre işlevsellik kazanmaktadır. 2 motorlu ve 4 motorlu yataklar mevcuttur. 2 motorlu yataklar baş ve uç kısımlarından pozisyon değiştirebildiği gibi 4 motorlu yataklar da yükselip alçalabiliyorlar.

Hasta Yatağını Devlet Karşılıyor Mu?

Hasta yatağının devlet tarafından karşılanabilmesi için tedavi görülen hastanenin bir devlet hastanesi olması gerekir. Tedavi görülen devlet hastanesinden alınacak sağlık raporu, hasta yatağının devlet tarafından karşılanmasını sağlamak için atılacak ilk adımdır. Sağlık raporu temin edildikten sonra SSK’na hastaneden alınan belgelerle talepte bulunulması gerekmektedir. Bu aşamadan sonra SSK tarafından gerekli araştırmalar yapılır ve hasta yatağı istenilen adrese teslim edilir.

Emek Sağlık Hasta Yatakları



Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   103 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın